Кохану жінку треба балувати навіть після 40 років шлюбу

Статті

Цю історію Ірина згадує кожного разу, як чергова клієнтка під час манікюру скаржиться їй на чоловіка. Тепер жінка знає, що віддані та турботливі супутники життя точно існують.

Трапилася ця історія не так давно. До столичного дорогого салону завітала літня пара. І чоловік, і жінка були одягнені скромно, хоч і досить стильно. Дівчина на рецепції відразу показала парі на прайс-лист, передбачаючи, що від послуг вони відмовляться. Та чоловік здивував її, заявивши, що їм все підходить, а жінці його необхідно зробити манікюр.

Літній чоловік бережно зняв із дружини пальто та шарф та за руку провів до робочого місця майстра. Ірина відразу звернула увагу на те, як літні люди дивилися один на одного, і яке кохання світилося в їхніх очах.

Ірина почала робити манікюр, а жінка розповіла їй трохи про своє життя. Майстер припустила, що в пари якийсь особливий день, напевно, вони готуються до свята. Відповідь жінки її здивувала.

– Знаєте, я познайомилася з чоловіком, коли мені було вже 25 років. Я була бідною, тільки закінчила навчання й 2 роки не могла знайти постійну роботу. На перше побачення я прийшла в дірявих туфлях, а на друге Євген приніс мені нові дорогі черевички. Я не розуміла, як він міг витратити на мене стільки грошей, адже йому й на цигарки не залишилося, а він відповів, що жінку треба балувати. З того часу ми не розлучалися. І чоловік балує мене вже 40 років принаймні раз на місяць.

Ірина заслухалася. Вона думала, що таке буває тільки в фільмах. Ще довго після того, як Євген та Наталя покинули салон, Ірина думала про цю незвичайну літню пару.

Після цього випадку Ірина кожного разу нагадувала собі просту істину: кохану жінку треба балувати навіть після 40 років шлюбу. Іноді Ірина розповідала про це клієнткам, нагадуючи і їм, що кожна жінка гідна бути коханою по-справжньому.

Джерело: Блискавка

Залишити відповідь