Держава робить усе, щоб заробітчани прагнули змінювати громадянство: податок на іноземні доходи
Новини
0245
Громадяни України, які у 2019 році отримували іноземні доходи, віднині зобов’язані подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.
Як насправді виглядають санітарні рубки в Карпатах (+ФОТО)
Новини
052
Згідно з новою програмою діяльності Кабміну, одним із завдань Міністерства енергетики та захисту довкілля стало спрощення санітарних правил у лісах України.
В українських школах пропонують запровадити новий обов’язковий предмет
Новини
0243
Повноцінне вивчення правил дорожнього руху може стати обов’язковим предметом в українських школах. Пропонується навіть складання іспиту з ПДР в старших класах.
Львів’янина, який повернувся з Китаю, госпіталізували з підозрою на коронавірус
Новини
0175
У Львові госпіталізували хлопця з підозрою на коронавірус. Львів’янин, який навчається в китайському університеті, сьогодні зранку повернувся в Україну.
Медична реформа в Україні – зміни для пацієнтів і лікарів 2020
Новини
0810
З 1 квітня цього року медична реформа робить другий крок, стартує на «вторинці» і « третинці». Іншими словами, суттєві зміни чекають на заклади охорони
Кодування українських телеканалів з 28 січня! Що потрібно про це знати?
Новини
0399
З 28 січня 23 популярних українських телеканалу зникнуть з екранів телевізорів тих телеглядачів, які свого часу придбали супутникові антени.
Кабінет міністрів оголосив результати перепису населення України
Новини
070
Чисельність наявного населення України складає 37,289 млн людей, заявив у четвер, 23 січня, міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет, представляючи
Україна хоче передати Укрзалізницю в управління Deutsche Bahn на 10 років – прем’єр-міністр
Новини
078
Україна хоче передати Укрзалізницю в управління німецькій залізничній компанії Deutsche Bahn на 10 років. Про це заявив прем’єр-міністр України Олексій
“Я працюю президентом 248 днів. І маю пояснити дітям, чому всі ці дні я не вдома” – Володимир Зеленський
Новини
0101
Виступаючи на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, президент України Володимир Зеленський заявив, що зворотною стороною результативної роботи його
Ганна Новосад назвала “невдалим” висловлювання про “зарплату у 36 тисяч і дітей”
Новини
0223
Зважаючи на дискусію навколо заяв про зарплату у 36 тисяч і неможливість виховувати дітей в таких умовах, міністр освіти Ганна Новосад вирішила пояснити свою позицію.