Помер відомий волонтер і захисник України: сумує вся країна

Україна

Помер Андрій Садило – один із засновників волонтерської команди, яка системно займається ремонтом і додатковим захистом української бронетехніки

Уночі 12 січня помер керівник групи “Допомога армії своїми руками”, відомий волонтер із Кривого Рогу Андрій Садило.

Про це у Facebook повідомив головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

“Один з унікальних і незамінних людей, тихий і надійний трудівник війни, патріот не за посадою, а за справою, один з тих, на хребті яких по-справжньому тримається наша держава – Андрій Садило… Пішов з життя.

Випускник Одеського вищого артилерійського командного училища, офіцер, воїн за духом. Від початку війни він став одним із засновників команди волонтерів, які почали системну подвижницьку роботу з ремонту і додаткового захисту української бронетехніки. 17-та танкова, 53-тя і 54-та мотопіхотна бригади, 46-й мотопіхотний батальйон – танкісти знають цю людину.

Протикумулятивні екрани, фальшборти, решітки, які волонтерська група якісно монтувала на танки для захисту бортової і кормової проєкції від ураження протитанковими засобами. І багато-багато іншого – станки для кулеметів, наприклад, вже для нашої піхоти.

Яку корисну і важливу місію в житті виконував цей Громадянин. Він не хотів слави, соромився реклами, дуже рідко звертався по допомогу, все прагнув зробити сам.

Світла пам’ять, ти дуже багато зробив для порятунку теперішнього і для майбутнього”, – пише Юрій Бутусов.

Залишити відповідь