Прочитайте і запам’ятайте. Обручка на пальці нічого не значить!
Статті
0310
Якщо в вас на пальці — обручка, То це ще нічого не значить. Подружнє життя — це штучка, Яку кожен сам тлумачить. В одних — це скандали і сварки, У інших
Нейрохірург: «Лягайте спати без смартфона, вранці кидайте погляд на небо і пийте вино»
Статті
01.5k.
Все що потрібно знати про методи стимуляції і відпочинку вашого мозку. Нейрохірург Влад Сіуреа розповів все, що потрібно знати про методи стимуляції і
Чому так важливо щоб діти лягали спати до 21:00. Це мають знати усі батьки!
Статті
0407
Все своє дитинство ми чули від батьків та рідних фразу: «Дев’ята година. Дітям пора спати!» Поступово звички змінюються, причому не тільки у дорослих, але і у дітей.
Як впустити щастя у своє життя. 8 порад психологів
Статті
0138
1. Не порівнюйте себе з іншими. У кожного своє «я», тому краще налаштуватися на досягнення власних цілей. 2. Бережіть дружбу. Самотній людині важко відчути щастя.
Сім фільмів до Дня Закоханих
Статті
0163
До святкування Дня Святого Валентина 14 лютого — кожен ставиться по-різному, та все ж всіх нас оточує кохання. Різне, справжнє, а часом навіть трохи казкове
Там, де багато гніву, там сильний біль. За сильним болем ховаються глибокі переживання….
Статті
089
Там, де багато гніву, там сильний біль. За сильним болем ховаються глибокі переживання. Там, де багато міркувань, там заморожені почуття.
«Мамочко, ти полежиш зі мною?» – про те, що дійсно важливо …
Статті
096
Чи замислювалися ви про те, чому наші діти не хочуть проводити з нами час? Можливо тому, що колись, коли вони були маленькими, ми не знаходили час них?
Не думай про погане – захворієш. Варто прочитати кожному!
Статті
0303
Один з найзнаменитіших лікарів давнини казав: «У лікаря є три засоби в боротьбі з хворобою – слово, рослина, ніж». Зверніть увагу – слово на першому місці.
Гранат – один з найкорисніших плодів на Землі! 10 унікальних властивостей граната, про які ви і не здогадувалися
Статті
0318
Райське яблуко – так називають гранат! Плід декоративної рослини гранатника, що дозріває пізньою осінню, оточив себе неймовірною кількістю міфів про його властивості.
Бабуся в дитинстві мені казала, що час буде пришвидшуватися й летіти, тому що люди перестають молитися. Ця притча дає всі відповіді.
Статті
0705
Якось сатана зібрав всесвітній з’їзд бісів. У вступній промові він сказав: «Ми не можемо заборонити християнам ходити до церкви. Ми не можемо заборонити